Language: EN | EN | FR

Please note that all game schedules are subject to change without notice. In the event of possible game delays, please look for updates on our schedule pages, or contact your tournament Games Supervisor.


Get PDF/Print Format Park: SBC Park: CAP Park: SS Show ALL Games

** Click on Team Name to Show only that Teams Schedule

Tournament/Division: Futures Gold

GameParks: SBC - Softball City, CAP - Cloverdale Athletic Park, SS - Sunnyside Park


Friday, July 5, 2019

Game Park-Dia Time TeamA TeamB
FGEX-1 SS-12 6:00 P TriCity Titans 02 [6] Great Britain U18 [13]

Saturday, July 6, 2019

Game Park-Dia Time TeamA TeamB
FGEX-2 CAP-9 12:30 P Great Britain U18 [0] WR Renegades 02 [9]

Sunday, July 7, 2019

Game Park-Dia Time TeamA TeamB
FGEX-3 SS-12 3:30 P GA Power Demarini Gold Tunon [8] Aloha Breeze [0]
FGEX-4 SS-11 6:00 P San Diego Renegades [2] TriCity Titans 02 [6]
FGEX-5 SS-12 6:00 P Aloha Breeze [3] Silicon Valley Fusion [10]

Monday, July 8, 2019

Game Park-Dia Time TeamA TeamB
FGA-1 CAP-8 10:30 A Arizona Roadrunners [0] Silicon Valley Fusion [7]
FGA-2 CAP-9 10:30 A Surrey Storm 01 [0] Delta Heat 01 [4]
FGB-1 CAP-8 1:00 P Fraser Valley Fusion 02 [1] Sundodgers 18U [0]
FGB-2 CAP-9 1:00 P WR Renegades 02 [10] Sherwood Park U19 Storm [0]
FGC-1 SBC-1 1:00 P San Diego Renegades [0] GA Power Demarini Gold Tunon [2]
FGB-3 SS-12 1:00 P Lloydminster Liners U19 [6] ScrapYard Internationals Neely [13]
FGA-3 CAP-8 3:30 P Surrey Storm 01 [3] Silicon Valley Fusion [4]
FGA-4 CAP-9 3:30 P ScrapYard Internationals Leach [16] Arizona Roadrunners [0]
FGC-2 SBC-3 3:30 P TriCity Titans 02 [5] Great Britain U18 [0]
FGC-3 SBC-3 8:30 P Great Britain U18 [2] GA Power Demarini Gold Tunon [4]

Tuesday, July 9, 2019

Game Park-Dia Time TeamA TeamB
FGB-4 CAP-8 8:00 A Sherwood Park U19 Storm [1] Fraser Valley Fusion 02 [9]
FGB-5 CAP-9 8:00 A ScrapYard Internationals Neely [9] WR Renegades 02 [1]
FGB-6 SS-12 8:00 A Sundodgers 18U [4] Aloha Breeze [1]
FGA-6 CAP-8 10:30 A Silicon Valley Fusion [5] Saskatoon AA U19 Selects [4]
FGA-7 CAP-9 10:30 A Calgary Kaizen U19 [9] Arizona Roadrunners [2]
FGA-5 SBC-4 10:30 A ScrapYard Internationals Leach [10] Surrey Storm 01 [0]
FGB-8 CAP-8 1:00 P Lloydminster Liners U19 [1] Sundodgers 18U [8]
FGB-9 CAP-9 1:00 P ScrapYard Internationals Neely [8] Sherwood Park U19 Storm [1]
FGB-7 SBC-4 1:00 P WR Renegades 02 [10] Aloha Breeze [0]
FGC-4 CAP-8 3:30 P Great Britain U18 [2] WA Acers 18U Gold [4]
FGC-5 CAP-9 3:30 P San Diego Renegades [6] TriCity Titans 02 [2]
FGC-6 SBC-2 3:30 P GA Power Demarini Gold Tunon [11] Saskatoon Import Auto Selects [0]
FGA-8 SBC-4 3:30 P Delta Heat 01 [0] ScrapYard Internationals Leach [7]
FGA-9 SBC-4 6:00 P Saskatoon AA U19 Selects [10] Calgary Kaizen U19 [3]
FGC-7 SBC-4 8:30 P WA Acers 18U Gold [6] Saskatoon Import Auto Selects [1]

Wednesday, July 10, 2019

Game Park-Dia Time TeamA TeamB
FGA-10 CAP-8 8:00 A Arizona Roadrunners [6] Saskatoon AA U19 Selects [3]
FGA-12 SS-12 8:00 A Delta Heat 01 [18] Calgary Kaizen U19 [0]
FGB-11 CAP-8 10:00 A ScrapYard Internationals Neely [10] Aloha Breeze [0]
FGC-9 CAP-9 10:00 A Saskatoon Import Auto Selects [4] TriCity Titans 02 [15]
FGC-8 SBC-2 10:00 A Great Britain U18 [2] San Diego Renegades [5]
FGB-10 SBC-4 10:00 A Sherwood Park U19 Storm [2] Sundodgers 18U [12]
FGC-10 CAP-8 12:30 P WA Acers 18U Gold [1] GA Power Demarini Gold Tunon [0]
FGB-12 CAP-9 12:30 P Lloydminster Liners U19 [1] Fraser Valley Fusion 02 [4]
FGA-13 SBC-4 12:30 P Saskatoon AA U19 Selects [2] ScrapYard Internationals Leach [9]
FGA-14 SS-12 12:30 P Silicon Valley Fusion [3] Delta Heat 01 [5]
FGA-15 SBC-4 3:00 P Calgary Kaizen U19 [1] Surrey Storm 01 [9]
FGB-13 SBC-4 7:00 P Aloha Breeze [3] Lloydminster Liners U19 [10]
FGA-11 SBC-2 9:00 P ScrapYard Internationals Leach [9] Silicon Valley Fusion [0]
FGB-14 SBC-4 9:00 P Fraser Valley Fusion 02 [0] WR Renegades 02 [7]

Thursday, July 11, 2019

Game Park-Dia Time TeamA TeamB
FGC-11 CAP-7 8:00 A TriCity Titans 02 [7] WA Acers 18U Gold [4]
FGB-15 CAP-8 8:00 A Aloha Breeze [9] Sherwood Park U19 Storm [6]
FGB-16 CAP-9 8:00 A Sundodgers 18U [3] ScrapYard Internationals Neely [2]
FGA-16 SS-10 8:00 A Saskatoon AA U19 Selects [5] Surrey Storm 01 [11]
FGC-12 SS-12 8:00 A San Diego Renegades [5] Saskatoon Import Auto Selects [0]
FGA-18 CAP-8 10:30 A Calgary Kaizen U19 [0] ScrapYard Internationals Leach [9]
FGB-17 CAP-9 10:30 A WR Renegades 02 [1] Lloydminster Liners U19 [0]
FGA-17 SBC-4 10:30 A Arizona Roadrunners [2] Delta Heat 01 [5]
FGC-13 CAP-8 1:00 P WA Acers 18U Gold [1] San Diego Renegades [4]
FGC-14 CAP-9 1:00 P Great Britain U18 [6] Saskatoon Import Auto Selects [1]
FGB-18 SBC-4 1:00 P Aloha Breeze [5] Fraser Valley Fusion 02 [9]
FGC-15 SS-12 1:00 P TriCity Titans 02 [4] GA Power Demarini Gold Tunon [5]
FGB-20 CAP-8 3:30 P Sundodgers 18U [5] WR Renegades 02 [6]
FGA-19 CAP-9 3:30 P Surrey Storm 01 [9] Arizona Roadrunners [3]
FGB-19 SBC-4 3:30 P Sherwood Park U19 Storm [4] Lloydminster Liners U19 [7]
FGA-20 SS-12 3:30 P Saskatoon AA U19 Selects [8] Delta Heat 01 [6]
FGB-21 SBC-4 6:00 P Fraser Valley Fusion 02 [1] ScrapYard Internationals Neely [3]
FGA-21 SBC-4 8:30 P Silicon Valley Fusion [7] Calgary Kaizen U19 [6]

Friday, July 12, 2019

Game Park-Dia Time TeamA TeamB
FGPO-1 CAP-5 8:00 A Delta Heat 01 [5] Silicon Valley Fusion [1]
FGPO-2 CAP-6 8:00 A San Diego Renegades [3] Surrey Storm 01 [4]
FGPO-3 CAP-7 8:00 A Sundodgers 18U [3] WA Acers 18U Gold [5]
FGPO-4 SS-12 8:00 A Fraser Valley Fusion 02 [5] TriCity Titans 02 [12]
FGCON-1 SBC-3 10:30 A Lloydminster Liners U19 [3] Sherwood Park U19 Storm [2]
FGCON-2 SBC-4 10:30 A Aloha Breeze [6] Calgary Kaizen U19 [5]
FGPO-7 CAP-5 1:00 P WR Renegades 02 [0] WA Acers 18U Gold [3]
FGPO-5 SBC-3 1:00 P ScrapYard Internationals Leach [6] Delta Heat 01 [1]
FGPO-8 SBC-4 1:00 P ScrapYard Internationals Neely [8] TriCity Titans 02 [1]
FGPO-6 SS-12 1:00 P GA Power Demarini Gold Tunon [7] Surrey Storm 01 [4]
FGCON-3 CAP-5 3:30 P Great Britain U18 [5] Arizona Roadrunners [0]
FGCON-4 CAP-6 3:30 P Saskatoon AA U19 Selects [1] Saskatoon Import Auto Selects [3]
FGPO-11 CAP-5 6:00 P Silicon Valley Fusion [7] TriCity Titans 02 [5]
FGPO-9 CAP-6 6:00 P Sundodgers 18U [5] Surrey Storm 01 [1]
FGPO-10 SBC-3 6:00 P Fraser Valley Fusion 02 [10] Delta Heat 01 [3]
FGPO-12 SBC-4 6:00 P San Diego Renegades [8] WR Renegades 02 [1]

Saturday, July 13, 2019

Game Park-Dia Time TeamA TeamB
FGPO-16 SBC-3 10:30 A Silicon Valley Fusion [0] San Diego Renegades [1]
FGPO-15 SBC-4 10:30 A Sundodgers 18U [5] Fraser Valley Fusion 02 [1]
FGCON-5 SBC-1 1:00 P Lloydminster Liners U19 [6] Aloha Breeze [5]
FGCON-6 SBC-2 1:00 P Great Britain U18 [3] Saskatoon Import Auto Selects [8]
FGPO-14 SBC-3 1:00 P WA Acers 18U Gold [7] ScrapYard Internationals Neely [0]
FGPO-13 SBC-4 1:00 P ScrapYard Internationals Leach [0] GA Power Demarini Gold Tunon [7]
FGPO-17 SBC-3 3:30 P ScrapYard Internationals Neely [0] Sundodgers 18U [7]
FGPO-20 SBC-4 3:30 P Sundodgers 18U [0] San Diego Renegades [2]
FGPO-18 SBC-4 3:30 P ScrapYard Internationals Leach [0] San Diego Renegades [7]
FGPO-19 SBC-2 8:30 P GA Power Demarini Gold Tunon [6] WA Acers 18U Gold [5]

Sunday, July 14, 2019

Game Park-Dia Time TeamA TeamB
FGPO-21 SBC-2 10:30 A WA Acers 18U Gold [4] San Diego Renegades [6]
FGCON-7 SBC-3 1:00 P Lloydminster Liners U19 [1] Saskatoon Import Auto Selects [0]
FGPO-22 SBC-1 3:30 P GA Power Demarini Gold Tunon [2] San Diego Renegades [0]

** schedules subject to change without notice [version: 178]